گروه کارخانجات مهندسی پتروسازه جم، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید و طراحی اسکلت فلزی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و ساخت و طراحی انواع اسکلت فلزی برجهای بلند مرتبه بوده که مشتمل بر شرکتهای زیرمجموعه خویش نظیر (شرکت مهندسی زرین سوله، زرنیاکو) امید دارد با اتکا به پروردگار متعال و پشتوانه علمی و فنی پرسنل پرتوان خویش نقش بسزایی در سازندگی و آبادانی ایران عزیز ایفاء نماید.

گروه کارخانجات پتروسازه جم
Petro Sazeh Jam Group
manufacturing group

 شرکت مهندسی پتروسازه جم

شرکت پتروسازه جم با هدف نیل به توسعه پایدار جهت اشتغال فرزندان برومند این مرز و بوم در زمینی به مساحت 30000 متر مربع متشکل از 3 سالن تولید به مساحت 7000 متر مربع مجهز به خط تولید کاملاً پیشرفته و مکانیزه H-BEAM تأسیس گردیده است که توانایی طراحی و تولید سازه های فلزی خاص با ظرفیت ماهیانه 1400 تن و بهره گیری از 150 نفر پرسنل فعال و متخصص در حال فعالیت می باشد.

 شرکت مهندسی زرین سوله جم

Zarrin Soleh

شرکت مهندسی زرین سوله پس از انقلاب شکوهمند اسلامی با هدف رسیدن به ایرانی آباد و مستقل در سال 1375 و در زمینی به مساحت 12000 متر مربع متشکل از سه سالن تولید و 1000 متر مربع فضای اداری و بهره گیری از 120 نفر پرسنل متعهد و زبده در حال فعالیت می باشد، که در این مسیر با انجام دقیق و به موقع تعهدات خود و به کارگیری امکانات و تجهیزات نوین و همچنین تنوع و نوآوری در تولیدات سازه های فلزی مورد توجه همگان و سازمانهای خصوصی و دولتی قرار گرفته است که تقدیر نامه های شرکت گواه این ادعاست.

 گروه صنعتی زرنیاکو جم

Zarniaco
industrial group

مدیران گروه مهندسی پتروسازه، جهت کسب فن آوریهای نوین و صدور خدمات مهندسی به کشورهای همجوار و تازه استقلال یافته، اقدام به تأسیس گروه صنعتی زرنیاکو در مجموعه ای به مساحت 13000 متر مربع مشتمل از 5 سالن تولید به مساحت 7000 متر مربع و با فضای اداری به مساحت 1500 مترمربع و بهره گیری از جدیدترین تجهیزات این صنعت با اتکا به تخصص و تجربه 160 نفر پرسنل کارآزموده نموده که در زمینه تولید انواع سازه های فلزی، مشغول به فعالیت می باشند.

 ماشین آلات خطوط مکانیزه تولید اسکلت فلزی

شرکت مهندسی پتروسازه جم به جهت ارتقاء کیفی و فنی و تسریع در تحویل سازه های مورد قرارداد، اقدام به تهیه و استقرار ماشین آلات خطوط مکانیزهH-BEAM منطبق بر آخرین تکنولوژیهای روز دنیا نموده، که این خطوط کاملاً پیشرفته می تواند اسکلتهای فلزی و سازه های خاص در حداقل زمان و با رعایت آخرین استانداردهای روز دنیا اجراء و تولید نماید.

H-Beam Steel Structure Production Line


CNC Cutting Machine

این دستگاه با داشتن پیک های برش متعدد اتوماتیک با قابلیت برنامه ریزی با میز کار 4m*15m قابلیت برش ورقه های 5 الی 100 میلیمتر را دارا می باشد.

H-Beam Auto Assembling Machine

این دستگاه قابلیت مونتاژ تیر و ورق های H و I با ارتفاع 200 تا 1800 میلیمتر را به صورت اتوماتیک دارا می باشد.

Welding Machine

خط H-Beam شامل 4 دستگاه جوش زیر پودری می باشد. که جهت جوشکاری بر روی مقاطع H و I پس از مراحل مونتاژ طراحی شده است. هر ماشین شامل یک دروازه قابل حرکت به همراه یک واحد جوشکاری زیر پودری و نگهدارنده قطعه می باشد. تجهیزات جمع کننده و نگهدارنده پودر جوشکاری و همچنین ردیاب جوش از ویژگی های این دستگاه می باشد.

Hydraulic Straightening

جهت اعواج گیری قطعات با مقاطع H و I تا ضخامت 60mm از این دستگاه استفاده می شود.

3D Drilling Machine

این دستگاه قابلیت سوارخ کاری مقاطع H و باکس در سه محور و به صورت همزمان و در یک مرحله را دارا می باشد.

Shotblast

این دستگاه گرید و ساچمه های فولادی با فشار ، توسط 8 نازل مخصوص به طرف سازه پرتاب شده و عملیات شات بلاست (زنگ زدایی) و آماده سازی سطح قطعه جهت رنگ آمیزی با استانداردهای SAS1 , SAS2 , SAS3 انجام میگیرد.